21 ноември 2014
търси:   в новини в Amazon в Google

Държави
Всички държави
България
Австралия
Австрия
Албания
Великобритания
Германия
Гърция
Израел
Индонезия
Ирландия
Испания
Италия
Канада
Китай
Македония
Мексико
Нова Зеландия
Португалия
Румъния
Русия
САЩ
Сърбия
Турция
Унгария
Финландия
Франция
Холандия
Чехия
Швейцария
Швеция
Япония
виж всички
Balkana
Профил
Влез в профила си

Потребители

В момента има 103 гости и 0 членове онлайн.

Блогове
Блогове на потребители на иде.ли?
Изабела
Кивианка в Австралия
Партньори
Медии партньори на иде.ли?
e-vestnik.bg
Frog News
Стършел
хумористичен седмичник
Хроники
коментарен сайт на Люба Манолова
Изгубената България
миналото в снимки
Приятели
Полезни връзки
БГ Мама
За настоящи и бъдещи майки
bgfriend.net
Запознанства с българи по света
bgshop.eu
Български стоки в Европа
malincho.de
Българският магазин за Германия
host.bg
Качествен хостинг в България

Работа в Украйна

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форуми -> Русия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Д.М
Гост

МнениеПуснато на: 03/10/2006 15:26    Заглавие: Работа в Украйна Отговорете с цитат

Интересува ме работа В Украйна-без значение в кой град.Ако знаете български фирми които да изпращат работници там или украйнски които да наемат такива,ще съм Ви благодарен ако го споделите!Благодаря Ви предварително!!!
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: 20/10/2006 03:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Юни тази година говорих с доста украинци, млади и възрастни, работещи в Унгария, някои от месеци, малцина от над година.
Съдейки по разказаното от тях за живота им в Украйна, желанието ти звучи меко казано странно.
Няма да разказвам с подробности, тъй като едва ли би ти било от полза това, само един пример
На въпроса ми дали имат бани в общежитието, има ли топла вода и т.н., те се разсмяха и чух реплики в духа на "А защо не ни питаш дали в Украйна имаме бани с постоянно течаща вода.. А топла... Very Happy "

В Украйна не съм била, така че с нещо повече от информация за мнението на самите украинци не мога да съм ти полезна.

Сестра ми беше по работа там, но преди повече от година-две, като цяло- негативни впечатления, при това за големите градове.

Какъвто и да е мотива ти, дано се случи онова, което е най-добро за теб. Успех.
Върнете се в началото
Д.М
Гост

МнениеПуснато на: 22/10/2006 13:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за информацията!Да може би за мнозина желанието ми за работа в Украйна е меко казано странно.Но аз го обмислям от дълго време и съм убеден че е правилно.Още веднъж Ви благодаря и успех!!!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форуми -> Русия Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Copyright: Иде.ли?